Ankieta dotycząca korzystania z funduszy europejskich wśród małopolskich organizacji
autor(ka): Tomasz Piątek
Wiele się słyszy, że fundusze unijne są w mniejszym stopniu dostępne dla organizacji pozarządowych w ramach perspektywy 2014-2020. Potrzebujemy jednak jako środowisko organizacji konkretnych danych na ten temat, po to, aby mieć argumenty do dalszego działania na rzecz zmian. W tym celu Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych OFOP zaprasza organizacje pozarządowe z woj. małopolskiego do wypełnienia niniejszej ankiety.

Uzyskane informacje staną się podstawą do przygotowania przez członkinię Komitetu Monitorującego RPO WM Panią Łucję Kucmin-Węglarczyk materiału na potrzeby działania komitetu oraz w formie rekomendacji dla Komitetu Umowy Partnerstwa. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu dosłownie chwilę. Zachęcamy do wypełniania i przekazywania informacji dalej! Bezpośredni odnośnik znajduje się TUTAJ.

Działanie jest częścią projektu "III sektor dla EFS-u", realizowanego w ramach umowy o przyznanie dotacji na realizację działań sieci współpracy w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, na podstawie wniosku o przyznanie dotacji POWER/3/2016.

miejsce: woj. małopolskie
organizator: Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych OFOP
adres: Strzelecka 3 12, 03-433 Warszawa-Praga-Północ, woj. mazowieckie
tel.: 22 416 40 30, e-mail: ofop@ofop.eu
www: http://www.ofop.eu 
źródło: www.ofop.eu
data publikacji: 2017-06-06
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!