dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Konsultacje społeczne projektu regulaminu FIO 2018

Dyrektor Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego zwraca się z otwartym zaproszeniem do wszystkich zainteresowanych osób i instytucji do wyrażenia swoich opinii na temat projektu Regulaminu konkursu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich w 2018 r.

Wiadomość archiwalna

A A A

W trosce o to, aby ostateczny kształt Regulaminu konkursu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich na 2018 r. możliwie najpełniej odpowiadał na potrzeby i oczekiwania sektora pozarządowego projekt dokumentu został uzgodniony i zaaprobowany przez Komitet Sterująco-Monitorujący FIO.

Zachęcamy do udziału w konsultacjach społecznych: do zgłaszania uwag i propozycji na adres , do dnia 15 lutego 2018 r. na formularzu, który można pobrać poniżej. Po zakończeniu konsultacji Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego sporządzi zestawienie uwag i przedstawi je Komitetowi Sterująco-Monitorującemu FIO.

Ogłoszenie o konsultacjach znajduje się także pod linkiem:

https://www.spoleczenstwoobywatelskie.gov.pl/aktualnosci/konsultacje-regulaminu-konkursu-fio-w-2018-r

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

data wydarzenia: od 2018-02-01 do 2018-02-15
źródło: Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.