dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Ankieta dotycząca korzystania z funduszy europejskich wśród małopolskich organizacji

Wiele się słyszy, że fundusze unijne są w mniejszym stopniu dostępne dla organizacji pozarządowych w ramach perspektywy 2014-2020. Potrzebujemy jednak jako środowisko organizacji konkretnych danych na ten temat, po to, aby mieć argumenty do dalszego działania na rzecz zmian. W tym celu Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych OFOP zaprasza organizacje pozarządowe z woj. małopolskiego do wypełnienia niniejszej ankiety.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): Tomasz Piątek

2017-06-06, 13.27

Uzyskane informacje staną się podstawą do przygotowania przez członkinię Komitetu Monitorującego RPO WM Panią Łucję Kucmin-Węglarczyk materiału na potrzeby działania komitetu oraz w formie rekomendacji dla Komitetu Umowy Partnerstwa. Wypełnienie ankiety zajmie Państwu dosłownie chwilę. Zachęcamy do wypełniania i przekazywania informacji dalej! Bezpośredni odnośnik znajduje się TUTAJ.

Działanie jest częścią projektu "III sektor dla EFS-u", realizowanego w ramach umowy o przyznanie dotacji na realizację działań sieci współpracy w ramach Programu Operacyjnego Wiedza Edukacja Rozwój 2014-2020 współfinansowanej ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego, na podstawie wniosku o przyznanie dotacji POWER/3/2016.

Wiadomość nadesłana przez czytelniczkę/czytelnika portalu www.ngo.pl.

miejsce: woj. małopolskie
data wydarzenia: od 2017-06-06 do 2017-06-19
organizator: Ogólnopolska Federacja Organizacji Pozarządowych OFOP
adres: Strzelecka 3 12, 03-433 Warszawa-Praga-Północ, woj. mazowieckie
tel.: 22 416 40 30, e-mail: ofop@ofop.eu
www: http://www.ofop.eu 
źródło: www.ofop.eu
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.