dodaj wiadomość | newsletter | kontakt

Małopolskie: konsultacje Opisu Osi Priorytetowych POWM

Zarząd Województwa Małopolskiego prezentuje projekt Szczegółowego Opisu Osi Priorytetowych (Uszczegółowienia) Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020 i zaprasza do zgłaszania uwag do tego dokumentu. Uwagi można przesyłać do 10 kwietnia.

Wiadomość archiwalna

A A A

autor(ka): opr. red.

2015-03-27, 13.27

Do udziału w konsultacjach społecznych zaproszeni są wszyscy zainteresowani, w szczególności przedstawiciele samorządów terytorialnych, partnerów społeczno-gospodarczych, administracji rządowej, organizacji pozarządowych i środowisk akademickich.

Opinie i propozycje zmian do Uszczegółowienia  należy przesyłać w dniach od 10 marca do 10 kwietnia 2015 r. za pomocą formularza zgłaszania uwag, wyłącznie drogą elektroniczną na adres: w formacie możliwym do edycji (doc., docx., rtf.). W tytule wiadomości prosimy wpisać „Konsultacje społeczne Uszczegółowienia RPO”. Wszystkie uwagi i wnioski zostaną rozpatrzone przez Zarząd Województwa Małopolskiego i udostępnione w formie sprawozdania.

Pliki do pobrania:

Projekt Szczegółowego Opisu Osi Priorytetowych (Uszczegółowienia) Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Małopolskiego na lata 2014-2020

Formularz zgłaszania uwag

Redakcja portalu www.ngo.pl nie odpowiada za treść zaproszeń.

miejsce: woj. małopolskie
data wydarzenia: od 2015-03-27 do 2015-04-10
Uwaga! Przedruk, kopiowanie, skracanie, wykorzystanie tekstów (lub ich fragmentów) publikowanych w portalu www.ngo.pl w innych mediach lub w innych serwisach internetowych wymaga zgody Redakcji portalu!

SKOMENTUJ

Uwaga, komentarz pojawi się na liście dopiero po uzyskaniu akceptacji moderatora.


KOMENTARZE

Nie ma żadnych komentarzy
Redakcja www.ngo.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy.